P.U.R.P.
Vážení a milí,
vám všem, kteří se podílíte na vzdělávání a výchově dětí a mládeže, děkujeme, že věnujete chvilku pozornosti tomuto úvodu.

Zajisté víte, že v dětech a mládeži je budoucnost. Jistě souhlasíte, že v této nelehké době je někdy náročné být vzorem a stále udržet ten správný směr nejen při výchově a vzdělávání dětí a mládeže. A právě i v těchto časech je důležité mít v paměti, že děti a mládež potřebují naší pozornost a pozitivní vedení. Umožněte vašim dětem poznat svůj talent, své kvality a rozvinout je prostřednictvím naší interaktivní řemeslné výroby. Podpořte rozvoj dovedností a zručnosti Vašich žáků a pozvěte do vaší školy naší školu řemesel, která

* Pomáhá v rozvoji dovedností a zručností dětí a mládeže
* Upevňuje pozornost, důslednost, cílevědomost
* Rozvíjí kreativitu, rozhodnost, zodpovědnost
* Podporuje rozvoj logického myšlení, motoriky, sebevyjádření

A nyní víte co označení P.U.R.P. znamená.

Vyzkoušet si proces vlastní řemeslné výroby je vhodný pro žáky všech věkových kategorií a napomáhá v rozhodnutí o budoucím povolání či studiu na střední škole. S odborným vedením, získají děti a mládež nejen možnosti seberealizace, ale i základní dovednosti a znalosti vybraného řemesla a radost z vlastnoručně zhotoveného výrobku, který si odnesou domů.

V oblasti interaktivní řemeslné výroby s dětmi a mládeží máme několikaleté zkušenosti. Reference a zpětná vazba zákazníků, kteří naši nabídku pravidelně využívají, potvrzují, že náš profesionální přístup a služby jsou pozitivně hodnocené. Doporučení přikládáme jako samostatný dokument, který naleznete v sekci reference a v sekci nabídka naleznete obsah, cenu a časový harmonogram balíčku s řemesly.

Využijte naší nabídky, která napomáhá v oblasti osobního růstu – seberealizace dětí a mládeže.

V případě zájmu vyplňte prosím objednávku nebo nás kontaktujte.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem tým Školy řemesel
Reference škola řemesel

REFERENCE

Škola řemesel – pojízdná a interaktivní řemeslná výroba.

Číst dále »

Nabídka škola řemesel

NABÍDKA

Pozvěte naší školu řemesel do Vaší školy a umožněte žákům vlastnoruční výrobu dle výběru ze čtyř tradičních řemesel.

Číst dále »